Öğretmen Diyarı

17 Aralık\'ta taksiler ücretsiz! İşte nedeni...

Akıllı telefon uygulaması olan BiTaksi, İstanbul'da görülmemiş bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor.

MEMURLAR- Akıllı telefon uygulaması BiTaksi, 17 Aralık Çarşamba günü 30 liraya kadar olan taksi ücretlerinin alınmayacağını duyurdu.

Kullanıma sunulduğu ilk günden beri birçok kişinin vazgeçilmez uygulamaları arasında olan BiTaksi önümüzdeki Çarşamba yani 17.12.2014'te bu güne kadar görülmemiş bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor. BiTaksi kullanıcıları, 17 Aralık Çarşamba günü 30 TL'ye kadar olan yolculuklarını ücretsiz gerçekleştirebilecek.

 

17 ARALIK'TA 30 TL'YE KADAR ÜCRETSİZ HİZMET

 

BiTaksi uzun süre unutulmayacak bir hamle ile 17 Aralık Çarşamba günü 30 TL'ye kadar olan yolculuklardan ücret talep etmeyeceğini açıkladı.

 

23:59'A KADAR GEÇERLİ OLACAK

 

Söz konusu kampanya 16 Aralık akşamı saatler 00.00'ı yani 17 Aralık'ın ilk dakikasından 23.59'a kadar geçerli olacak.

 

UYGULAMADAN NASIL YARARLANACAĞIM?

 

Uygulamanın iPhone ve Android telefonlara ücretsiz indirilebileceğinin altını çizen BiTaksi kurucusu ve CEO'su Nazım Salur, pratik taksi yolculuğu deneyimini İstanbul'da yaşayan tüm kullanıcılarla paylaşmak istediklerini belirtti.

 

Salur; "İstanbul'daki BiTaksi kullanıcılarının ortalama günlük yolculuk bedeli 19 TL. Biz 30 TL'ye kadar olan yolculukları ücretsiz veriyor, taksi kullanımını bedavaya getiriyoruz. Uygulamaya kredi kartını tanımlayarak taksi çağıracak yolcular, başka herhangi bir ödeme işlemi yapmaksızın ya da indirim kodu girmeksizin seyahatlerini gerçekleştirebilecekler" dedi.

 

Kampanya 17 Aralık Çarşamba günü saat 00:00 - 23:59 arasında geçerli olacak. Yapılacak İlk kredi kartlı yolculukta 30 TL indirim verilecek, bu miktarın altında kalan yolculuklar ise ücretsiz sayılacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol