Öğretmen Diyarı

15 Temmuz darbe gecesiyle ilgili kan donduran detay! Boğaziçi Köprüsü’nde darbeci Sniper’i ölüm saçmış...
Halkın tepkisinin artması, polisin de duruma hakim olmaya başlamasının ardından darbeci subaylardan biri Boğaziçi Köprüsü’nün ayaklarındaki kuleye çıktı. Anadolu Avrupa geçişindeki kulede bulunan asansörü kullanıp yukarı çıkan darbeci subay, keskin nişancı tüfeğiyle burada ateş açtı.
BU SİLAH ÖLÜM SAÇTI
Bir çok sivilin bu silahtan çıkan kurşunların hedefi olup, hayatını kaybetti ya da yaralandı. Kurşunların nereden geldiğini anlayamayan birçok sivil, bu silahtan çıkan kurşunlarla hayatını kaybetti, ya da yaralandı.
KESKİN NİŞANCI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ
Uzun süre etkisiz hale getirilemeyen darbeci subay bir özel harekat polisinin karşı keskin nişancı atışıyla etkisiz öldürüldü.. Darbeci subayın cansız beden çervreye ateş açtığı bu noktada  bulundu.
SERVİS YOLU DARBECİLERİN HEDEFİ OLDU
Bu arada Boğaziçi Köprüsü’nün Anadolu Avrupa geçişinde bulunan ve acil durumlarda köprü altından karşı yöne geçmek için kullanılan servis yolu da darbecilerin hedefi oldu. Darbeci polislere müdahale etmek için servis yolunu kullanan polislere köprü üzerinden ateş açıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın motosikletli eskortluğunu yapan ve o gece özel harekat şube müdürüne eşlik eden Kemal Tosun’un da bu yolda arkasından vurularak şehit edildiği öğrenildi.

Kaynak. Sözcü

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim