Öğretmen Diyarı

10 Kasım Tatil mi MEB'den resmi Açıklama
10 Kasım 2016 Perşembe Günü Okullar tatil edilecek mi. Binlerce öğrencinin merakla beklediği Soru Okullar tatil olacak mı sorusu yanıt buldu. Milli Eğitim Bakanlığı resmi olarak açıkladığı duyuruya göre Okullar o gün nasıl olacak.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan resmi açıklamaya göre binlerce öğrenci üzecek haber geldi. Çeşitli haber sitelerinde yer alan açıklamaya göre 10 Kasım Perşembe günü okullar tatil edilebilir açıklamaları sonrasında ilk ağızdan resmi açıklama duyuruldu. Buna göre okullar Perşembe günü nasıl işleyecek resmi bir açıklamayla duyruldu. Buna göre;

Okullar 10 Kasım Perşembe günü eğitim ve öğretimine devam edecek. Okullar sabah ilk dersleri boş geçecek. Öğrenciler hepsi 9.05'de hazır bir şekilde Atalarını anacak ve tören düzenlenecek. Törenler 2. ders başlama saatine kadar sürecek. Öğrenciler 2. dersten itibaren sınıflarına giderek müfredatlarına kaldığı yerden devam edecek.

Milli Eğitim Bakanlığı 10 Kasım tatil edildi gibi haberler yapan siteler için, inanmamaları gerektiğini ve böyle haberlere inanarak okullara gelmeyen öğrencilerin günahları kendi boğazına olduğunu dile getirdi.

Resmi açıklamaya göre 10 Kasım Eğitim ve Öğretim yılı tam gaz devam etmeyi sürdürecek.  
Kaynak: www.kpsscafe.com.tr
Anahtar Kelimeler:
10 Kasım10 Kasım Tatilmi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim