Öğretmen Diyarı

Yurt dışından telefon getirenlere müjde!

 

Apple, Zorlu Center'da açacağı mağazasıyla Türk müşterilerinin en büyük sıkıntısını çözüme kavuşturuyor. Yolcuların yurt dışından beraberinde getirdiği cep telefonlar da mağazanın açılmasıyla teknik hizmetlerden yararlanabilecek. Dünya genelinde 15 ülkede mağazası bulunan Apple Türkiye'deki ilk mağazasını 5 Nisan'da Zorlu Center'da açıyor. Apple'ın 424. şubesi olan Zorlu Center'daki Apple Store iki kattan oluşuyor. Üst katta 200'e yakın Apple ürünü bulunuyor. Alt kat ise aksesuarlara ayrılmış. Alt katta aksesuarlarla birlikte yer alan Genius Bar'da müşterilere teknik servis hizmeti verilecek. Özel eğitimden geçen Apple çalışanları burada müşterilerin her türlü problemini çözüme kavuşturacak. Mağaza, yolcuların yurt dışından beraberinde getirdiği Apple markalı ürünler için de teknik hizmet verecek. Hangi ürünlere nasıl bir hizmet verileceği tam olarak açıklanmasa da hizmeti ihtiyacın niteliğine göre verileceği belirtiliyor. Apple mağazasında dikkat çeken noktalardan biri de aldığınız ürünün kurulumunun ücretsiz yapılması.

 

Apple Dünya Mağazalar Başkan Yardımcısı Steve Cano, teknolojiye tutkun, sıcak insanların olduğu bir şehre gelmekten memnuniyet duyduklarını belirterek, mağazanın sadece bir satış mecrası değil, aynı zamanda insanları bir araya getirecek bir platform olacağını söyledi. Cano, “Burası iki kıtayı birleştiren bir şehir. Türkiye'de olmaktan heyecan duyuyoruz. Mağazamız insanların bir araya geldiği uluşma noktası olacak. Ayrıca kapılarımızı çocuklara açıyoruz. Yıl boyunca filim müzik ve fotoğraf etkinlikleri düzenleyeceğiz” dedi.

 

APPLE MAĞAZALARI İÇERİSİNDE EN FAZLA CAM ZORLU CENTER'DA KULLANILDI. MAĞAZANIN MERDİVENLERİ BİLE

 

 

Zorlu Center'daki mağazada 100'den fazla çalışan hizmet verecek. Ayrıca yurt dışındaki Apple Store'larda çalışan 20 Türk yönetici de mağazada deneyimlerini paylaşacak. Mağazanın en dikkat çeciki yanı ise camdan tasarımı. Dünyadaki en fazla camın kullanıldığı Apple mağazası olma özelliğini taşıyan Apple Store'un duvarları ve merdivenleri tamamen camdan oluşuyor. Tavandaki cam fener de mağazanın gün ışığından yararlanmasına imkan sağlıyor.

 

Türkiye

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol