Öğretmen Diyarı

İşte Nokia\'nın son bombası

Microsoft, Lumia 735 ve Lumia 830 modellerinin yanı sıra Windows Phone 8.1 işletim sistemi deneyimini yaşamak isteyenler için giriş seviyesi telefonu Lumia 530'u da Türkiye'de piyasaya sürüyor. 3G özellikli Lumia 530, üst düzey Lumia akıllı telefonlarda bulunan Microsoft yenilik ve servislerini uygun fiyata sunuyor. Lumia 530, parlak turuncu, parlak yeşil alternatiflerinin yanı sıra siyah ve beyaz renkli değiştirilebilir kapak alternatifleri de sunuyor.

chip.com.tr'nin haberine göre Lumia 530, hesaplı fiyatıyla Microsoft servislerinden daha fazla sayıda kişinin yararlanmasını sağlamanın yanı sıra en son teknoloji akıllı telefonlarda bulunan özelliklerden yararlanmayı sağlıyor. Lumia 530, Windows Phone 8.1 işletim sisteminin sunduğu kişiselleştirme seçeneklerine ek özellikler de sunuyor:

Nokia Türkiye Genel Müdürü Sertaç Şener "Lumia serisinin üst seviye ürünleri ile aynı ileri teknoloji, uygulamalar ve Windows Phone 8.1 deneyimini sunan Lumia 530 herkesin satın alabileceği akıllı telefonlar üretme ve Microsoft'un sunduğu en iyi özellikler ile daha çok sayıda insanı tanıştırma misyonumuza bağlılığımızı bir kere daha vurguluyor" şeklinde konuşuyor.

\"Hürriyet\"
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol