Öğretmen Diyarı

İşte 14 bin 500 Euro’luk telefon

 İngiliz menşeili lüks otomobil markası Bentley sahiplerini hedef alan yeni Vertu marka telefon duyuruldu. 18 Eylül 2015’te satışa çıkacak Vertu Signature for Bentley adlı telefonun fiyatı 14 bin 500 Euro olarak belirlendi.

İşte

İşin ilginç yani ise bu cihazın bir akıllı telefon dahi olmaması; o, sadece arama yapmak ve mesaj göndermek gibi cep telefonu fonksiyonlarına sahip bir model. Telefon, Bentley Mulsanne Speed modelinden esinlenen bir görünüme sahip, ayrıca otomobilde kullanılan bazı malzemeler, telefonda kullanılmış. Karbon fiber örgü ve dana derisi gibi materyallerin mega pahalı telefonda kullanıldığı belirtiliyor.            

İşte

 Özelleştirilebiliyor Karar.com'daki habere göre telefondaki Bentley logosu titanyumdan. Tuşlar safir kristale kaplı, ayrıca yakut da kullanılmış. Yani deyim yerindeyse gönderdiğin SMS’lerin her biri bile bin Euro değerinde olabilir. Öte yandan daha fazla kıymetli taşla birlikte telefonu özelleştirebilme olanağı da opsiyonel olarak sunuluyor. İşte cep telefonununa ilham veren otomobil. 

 

 

Kaynak: on5yirmi5.com

Anahtar Kelimeler:
işte bin euro luk telefon

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol