Öğretmen Diyarı

iPhone\'larda Bilinmeyen Sır Ortaya Çıktı!

Yeni iPhone 6 ve iPhone 6 Plus 'lar tanıtıldığında dikkat çeken en büyük konu 32 GB 'lık seçeneğin bulunmamasıydı. Fakat Apple Store 'da bulunan 32 GB 'lık yeni nesil iPhone bizlerde büyük bir şüphe uyandırdı.

 

Yakın bir zamanda Zorlu Apple Store mağazasını ziyaret etme fırsatı buldum. Haliyle bir teknoloji meraklısı olarak yeni nesil cihazları tekrar denemek istedim. Apple Store 'da kullanıcıların denemesi için bırakılan örnek iPhone 6 'da rastladığım duruma önce inanamadım, daha sonra görevli arkadaşla durumu paylaştım fakat o da bu konu hakkında hiçbir şey bilmiyordu. Raflarda kullanılan iPhone 6'lardan biri 32GB 'lık bir modeldi. Bu durum tabii ki birçok teoriyi de beraberinde getiriyor. Bildiğiniz üzere 32 GB 'lık yeni nesil iPhone satılmaması bir pazarlama stratejisi. Ancak bu karar son dakikada alınmış olabilir çünkü gerçekten 32 GB 'lıkiPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleri mevcut. Apple yönetiminin neden böyle bir strateji izlediği konusu şimdi daha karmaşık bir hal aldı diyebilirim.

 

Eğer 32 GB 'lıkiPhone modelleri üretildiyse neden demo ürün olarak kullanılıyor cevabı bilinmiyor. Konu hakkında uzun araştırmalar yaptım fakat bir sonuca varamadım. Bu sıra dışı durum hakkında sizler ne düşünüyorsunuz ?

\"Milliyet\"
 
memurlar.net

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim