Öğretmen Diyarı

Gmail Hesabımı Unuttum Telefon Açılmıyor Diyenler İçin Öneriler

Tablet ya da telefonun ekran kilidini unuttuğumuzda ise, Gmail hesabına giriş yapmamız gerekir, bunun için Gmail kullanıcı adı, ve Gmail şifresine ihtiyacımız vardır ki Gmail hesabını unuttum, ya da Gmail şifresini unuttum demeye başlarız. İşte bu nedenle, Gmail hesabımı unuttum telefon açılmıyor, ya da Gmail hesabını unuttum tablet açılmıyor demeye başlarız. Gmail hesabını unuttum telefon açılmıyor, ya da Gmail hesabını unuttum tablet açılmıyor diyenler için hiç zaman kaybetmeden, yapılması gerekenin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

 

Gmail hesabımı unuttum ne yapabilirim? Gmail hesabımı unuttum telefon açılmıyor, Gmail hesabımı unuttum tablet açılmıyor diyenler, Google aramasına girerek Gmail hesabımı unuttum şeklinde bir arama yaptıklarında, karşılarına, Support.Google ile başlayan bir adres çıkacak. Bu adrese tıklayıp, karşılarına gelen farklı seçenekler arasından, Kullanıcı Adımı Unuttum şeklindeki seçeneği seçtiklerinde, karşılarına çıkan adımları izlemeleri halinde, Gmail hesabımı unuttum probleminden kurtulacaklardır. Ancak, bu adımın işe yaramaması halinde, Gmail hesabımı unuttum telefon açılmıyor, ya da Gmail hesabımı unuttum tablet açılmıyor diyorlarsa, bunun için de yapılabilecek bir şeyin olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

Gmail hesabımı unuttum telefon açılmıyor. Gmail hesabımı unuttum tablet açılmıyor. Bu sorunun çözümü için, Android işletim sistemini kullanan telefon, ya da tabletin fabrika ayarlarına döndürülmesi gerekmektedir. Bunun için ise yapılması gereken şey şudur: İlk önce, telefon, ya da tabletin kapatılması gerekmektedir. Ardından, önce telefonun menü tuşuna, sonrasında da ses kısma; ve açma tuşuna aynı anda uzun bir süre basılması gerekmektedir. Bunun sonrasında gelecek olan Recovery ekranıdır, yani buna kurtarma ekranı da diyebiliriz. Burada Factory Reset kısmının seçilmesinin ardından, Android işletim sistemine sahip olan tablet ya da telefon fabrika ayarlarına geri dönecektir. Ancak, cihaz içerisindeki tüm önemli bilgilerin silineceğinin de unutulmaması gerekmektedir.

 

ebidunya.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim