Öğretmen Diyarı

Fotoğraflarınızdan %100 el çizimi karikatürler

Günümüzde pek çok karikatür uygulaması bulunmakta. Sadece dakikalar içerisinde fotoğraflarınızdan karikatürler oluşturabileceğiniz bu uygulamalar akıllı cihazlarınızın marketlerinde bulunuyor.

TABLOTA, bu alanda faaliyet gösteren farklı bir girişim. Fotoğraflarınızdan %100 el çizimi karikatürler oluşturan platform adını 'tablonu tasarla' kelimelerinin birleşiminden alıyor.

Tablota'nın diğer uygulamalardan farkı, karikatürünüzü dakikalar içerisinde değil, saatler süren özenli bir çalışmanın ardından sunması. Mobil uygulamaları henüz yayınlanmasa da web üzerinden oldukça ilgi gören tablota.com'un sloganı ise, 'fotoğraflarınızdan %100 el çizimi gerçek karikatürler oluşturun!'

TABLOTA faaliyete başladıktan kısa süre sonra dikkatleri üzerine çekmeye başladı. İlk etapta yüzlerce fotoğrafı karikatürize eden tablota.com'un kısa sürede daha geniş kitlelere ulaşması bekleniyor.

TABLOTA, çizer kadrosu ve projeleri baz alındığında bu alanda oldukça iddialı olacak gibi gözüküyor.

Tablota'da bulunan dijital baskı seçeneği ile özel günlerde sevdiklerinize özgün hediyeler sunmanız da mümkün.

 

Tablota'nın web sitesini buradan ziyaret edebilir ve fotoğraflarınızdan %100 el çizimi karikatür ziyaret edebilir ve fotoğraflarınızdan %100 el çizimi karikatürler oluşturabilirsiniz. Siparişlerinizi www.tablota.com web sitesinden oluşturabilirsiniz.

YENİŞAFAK

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim