Öğretmen Diyarı

Facebook İletişim Adresleri Nelerdir? Ama çoğumuz facebook alt footer'da gezmediğimiz yer bırakmamış, ama bir türlü iletişim adreslerini bulamamışızdır. Fakat aramızda bazı şanslı arkadaşlarımız hedeflerine ulaşıp bilgileri bulabilenler de olmuştur tabi.

 Ben şimdi bu durumdan mağdur olup halen iletişim adreslerini bulamayan veya şunları bir kenara not edim belki ileride işime yarıyabilir diye siz arkadaşlarıma yardımcı olmak için aşağıdan yayınlıyorum.

Öneri ve Şikayet:
Facebook hakkında bir öneriniz veya bir şikayetiniz mi var? Şunu şurdan kaldırsanız veya şunun burada gözükmesini istemiyorum vb. gibi şikayetlerinizi aşağıdaki 'info' ile başlayan e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.
info@facebook.com

Facebook Hesabı Sorunları:
Facebook hesabınızdan bir sorun yaşıyorsanız aşağıdaki e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.
help@corp.facebook.com

Facebook Çalıntı Hesap:
İşte can alıcı noktalardan bir tanesi! Bir çoğumuzun facebook hesabı zamanında illaki çalınmıştır. Çıldırırız. Naparız, ne ederiz? Aman tanrım! Baktık yapacak bir şey yok yeni bir hesap aç arkadaş ekle felan, onla uğraş birde. Artık son! Aşağıdaki adrese giderek sorununuzu çözebilmenize bir katkısı olur.
http://www.facebook.com/hacked/

Facebook Kilitli Hesap:
İşte can alıcı 2. nokta daha! Facebook hesabımızın kilitlenmesi! Ben bu ve yukarıdaki hiç bir mail adresine girip mesaj atmadım (çünkü o zamanlar bunları araştırmak aklıma gelmemişti), benim tahminim kilitli hesabın açılması sizi biraz uğraştırır gibime geliyor. Ama gene şansınızı deneyin.
disabled@facebook.com

 

webtegez.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim