Öğretmen Diyarı

Bunu yapmayana 4.5G yok!
 Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Ömer Fatih Sayan, 4.5G hakkında Habertürk'e bilgi verdi. Sayan, kullanıcıların internet paketi olmaması halinde 4.5G'ye bağlanamayacağını söyledi.
DENİZ ÇİÇEK

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Ömer Fatih Sayan, yüksek fatura kaygısı yaşayan aboneler için paket aşımlarında uyarı mesajları gönderildiğini belirterek, "İnternet paketi olmayan aboneleri de yüksek faturadan koruyacak bir karar aldık. İnternet paketi olmayan abone, 4.5G kullanır ya da cihazları internete erişmeye çalışırsa, aboneye uyarı gidecek. Onay verilirse ücretlendirme başlayacak" dedi.

GERİ DÖNÜŞ HAKKI

Habertürk'e 4.5G'ye yönelik değerlendirmede bulunan BTK Başkanı Sayan, onay verilmesi durumunda ücretlendirmenin başlayacağını ve bu onayın abone hattını internet hizmetlerine kapatıncaya kadar geçerli olacağını söyledi.

Sayan, 4.5G aboneliğinden geri dönüş hakkı olduğunu da anımsatarak, operatörlerin aboneye bir yıl içinde en fazla 4 defa 4.5G aboneliği teklifi sunabileceğini de kaydetti.
Habertürk
Anahtar Kelimeler:
4.5G

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim