Öğretmen Diyarı

Bu Uygulamayla Yanlış SMS\'e Son

SMS göndermek, almak güzel ama zaman zaman yanlış kişiye gönderdiğimiz mesajlar can sıkıcı sonuçlar doğurabiliyor. Telefon rehberinden yanlışlıkla aldığımız bir numaraya gönderdiğimiz samimi bir mesaj, sıkıntı oluşturabiliyor. Örneğin sevgilinize heyecanla gönderdiğiniz ”seni seviyorum” mesajının yanlışlıkla evli bir erkeğe ya da evli bir kadına gittiğinde yaşanacak sorunları düşünün. Ya da bu mesajı yanlışlıkla utanacağınız birine gönderdiğinizi varsayalım. Ne kadar büyük sıkıntıya sebep olacağını tahmin bile edemezsiniz.

Artık yanlış gönderdiğiniz mesajlarınızın sıkıntılı sonucunu yaşamak zorunda değilsiniz. Yanlış mesajınızdan dolayı zor duruma düşmeyeceksiniz. SMS’ nizi yanlış yolladığınız anda hemen geri çekebilirsiniz. Hem de tek bir uygulama ile. Nasıl mı? İşte cevabı…

 

Uygulamanın ismi TigerText, tek yapmanız gereken şey hemen TigerText’i akıllı telefonunuza indirip, SMS uygulamanız olarak kullanmak. Bu işlemi yaptıktan sonra gönderdiğiniz mesajın üstüne basılı tuttuğunuz zaman Recall seçeneği çıkacak, bu seçeneğe tıkladığınız zaman eğer attığınız SMS’i karşı taraf henüz okumamışsa anında geri çekilecektir.

 

estanbul.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol