Öğretmen Diyarı

Akıllı telefon kullanıcılarının en büyük sorunu olan şarj sıkıntısınai, çözüm bulundu

Akıllı telefon kullanıcılarının en büyük sorunu olan şarj sıkıntısına bir firma çözüm üretti ve cüzdana sığacak boyutta şarj aletleri üretmeye başladı. Akıllı telefonların fazla şarj tüketmesi üretici firmaları harekete geçirdi.

Artık cüzdana sığacak boyutta şarj aletlerimiz olacak. İşte 50 gram ağırlığındaki şarj aleti..

Akıllı telefonların çok çabuk biten şarjları için uzun yıllardır kaliteli çözüm aranıyor.Akıllı telefonunuzu şarj etmek artık çok kolay olacak kredi kartı gibi cüzdanda taşıyacağınız bir kart sayesinde akıllı telefonunuzu kolayca şarj edeceksiniz.

Tunçmatik, bu ihtiyaçtan yola çıkarak her an taşınması basit, cüzdana bile rahatlıkla girebilecek incelikte ve 50 gr ağırlığındaki yeni powerbank çözümü “Energy Card”ı piyasaya sundu.

Tunçmatik Energy Card, uzun ömürlü lityum-ion bataryası, rahatlıkla taşınabilir kredi kartı inceliğiyle her an iletişimde kalmanızı sağlıyor. 0.8A şarj kapasitesiyle akıllı telefonları entegre micro USB soketiyle ekstra kabloya ihtiyaç duymadan şarj ediyor. Cihaz, esnek USB soketi ve ergonomik yapısı sayesinde şarj sırasında sağladığı rahat kullanımıyla da göze çarpıyor.

Aşırı yük-kısa devre ve yüksek ısı savunma özellikleri ile kendisini ve şarj edilen tüm cihazları güven altına alan Energy Card’da, pil kapasitesini gösteren 4 adet LED bulunuyor.

Tunçmatik’in inceliği ve şık tasarımıyla dikkat çeken şarj cihazı Energy Card’ı, Türkiye’nin önde gelen bilişim dağıtıcıları, teknoloji mağazaları ve yapı marketlerinde bulabilirsiniz. 

 

 

 

kpsscafe.com.tr

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim